Az EZER LÁMPÁS ÉJSZAKÁJA ALAPÍTVÁNY munkatársat keres Program-, és rendezvényszervező pozícióra

Szeretnél egy társadalmi célú ügyhöz csatlakozni? Nem csak elkötelezett és szociálisan érzékeny, barátságos személy vagy, de kreatív gondolkodású, újító szemlélettel bíró és talpraesett is?

Nálunk a helyed, ha

  • minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni, de a közös ötletelések és a csapatmunkát is inspirálóan hatnak rád
  • vannak kreatív ötleteid és elő is mered adni őket
  • nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől, a sok feladattól, vagy egy esetleges stresszhelyzettől
  • megoldásokra törekszel
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel bírsz szóban és írásban egyaránt
  • proaktív és talpraesett vagy
  • szeretnél egy országos hírű, nagy múltú, társadalmilag kiemelt fontosságú ügy képviselője lenni

Feladataid lesznek:

  • programok és rendezvények kreatív koncepciójának kidolgozása
  • rendezvények megszervezése és lebonyolítása
  • új rendezvényötletek kidolgozása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal
  • kapcsolattartás hivatalos szervekkel
  • árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • részvétel a kommunikációs kampány megtervezésében és a pályázati anyagok kidolgozásában
  • projekt alapon nálunk dolgozó munkatársak feladatinak koordinációja, összehangolása

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezel legalább középszintű angol nyelvtudással
  • dolgoztál már alapítványnál

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet
  • Belvárosi iroda
  • Gyors tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív, izgalmas feladatok
  • Betekintést nyerhetsz más civil szervezetek munkájába, működésébe

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével egy pár soros bemutatkozó levél kíséretében január 15-ig a kommunikacio@ezerlampasejszakaja.hu e-mail címen!