Az EZER LÁMPÁS ÉJSZAKÁJA ALAPÍTVÁNY új kollégáját keresi Marketing és kommunikációs munkatárs pozícióba!

Szeretnél egy társadalmi célú ügyhöz csatlakozni? Nem csak elkötelezett és szociálisan érzékeny, barátságos személy vagy, de kreatív gondolkodású, újító szemlélettel bíró és talpraesett is?

Nálunk a helyed, ha

  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • otthonosan mozogsz az online média világában
  • tele vagy kreatív ötletekkel, proaktív és talpraesett vagy
  • szereted a változatos, kihívásokkal teli munkát
  • nem ijedsz meg, ha esetleg hirtelen sok feladat hárul rád, ügyesen kezeled a stresszes helyzeteket

Feladataid lesznek:

  • az alapítvány online médiafelületeinek kezelése
  • Facebook posztok és blogbejegyzések írása
  • hirdetések kezelése
  • sajtóanyagok írása
  • kapcsolattartás a média képviselőivel
  • sajtómegjelenések generálása
  • aktív részvétel a kommunikációs kampányok és pályázati anyagok kidolgozásában

Előny jelent, ha:

  • ismered a legújabb grafikai programokat
  • terveztél már arculati anyagokat
  • építettél már fel egy jól működő, menő weboldalt
  • nem áll távol tőled videók készítése és vágása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet
  • Belvárosi iroda
  • Gyors tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív, izgalmas feladatok
  • Betekintést nyerhetsz más civil szervezetek munkájába, működésébe

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével egy pár soros bemutatkozó levél kíséretében január 15-ig a kommunikacio@ezerlampasejszakaja.hu e-mail címen!