Az EZER LÁMPÁS ÉJSZAKÁJA ALAPÍTVÁNY munkatársat keres Irodavezető, személyi asszisztens pozícióra 6-8 órás munkavégzéssel

Szeretnél egy társadalmi célú, országos szinten kiemelt fontosságú ügyön dolgozó csapathoz csatlakozni és az alapítvány mindennapjait vezetni, navigálni? Nem csak elkötelezett és szociálisan érzékeny, barátságos személy vagy, de talpraesett, proaktív és agilis is?

Nálunk a helyed, ha

  • minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • legalább közép szintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • szereted, ha mindig van mit tenni és ügyesen kezeled, ha hirtelen váltanod kell a feladatok között
  • minden váratlan helyzetre megtalálod a megoldást
  • hatékonyan osztod be mind a magad, mind pedig a felettesed idejét
  • könnyen és szívesen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • hatékonyan vezeted az alapítvány mindennapjait
  • szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat kulcsfontosságú munkatársa lenni

Feladataid lesznek:

  • az alapítvány napi működésével kapcsolatos adminisztratív és operatív feladatok ellátása
  • a vezető munkájának mindennemű segítése, adminisztratív támogatása, naptárának kezelése
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • üzleti levelezés, telefonok és e-mailek kezelése
  • számlázás, számlák iktatása, bér és munkaügyek, anyagok előkészítése és átadása a könyvelésnek
  • postázási feladatok
  • irodaszer rendelés, alapítvány mindennapi működéséhez szükséges eszközök beszerzése
  • pályázatfigyelés, aktív részvétel a pályázati anyagok kidolgozásában

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet
  • Belvárosi iroda
  • Gyors tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
  • Változatos, kreatív, izgalmas feladatok
  • Betekintést nyerhetsz más civil szervezetek munkájába, működésébe

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével egy pár soros bemutatkozó levél kíséretében január 15-ig a kommunikacio@ezerlampasejszakaja.hu e-mail címen!